This is custom heading element

This is custom heading element

Pozdravljena prijatelja! V kolikor sta v iskanju poročnega fotografa v Thalasso spa Lepa Vida v sečoveljskih solinah, sta na pravem mestu. Vsak par je zame prijatelj in ne zgolj stranka. Upam, da je to za vaju ok.
Poročni fotograf Lepa Vida Thalasso Sečoveljske soline
Ustvarjati poročne fotografije, ki izstopajo, je moja strast. Ne zgolj narediti posnetke, ampak pripovedovati zgodbe, ki si zaslužijo biti zabeležene. Poročna fotografija je o vaju. Vajina zgodba je pomembna in nič drugega. Edinstvena, unikatna.
Slovenska Obala je prečudivita, zato odločitev o praznovanju vajinega poročnega dne in življenjske prelomnice v Lepi Vidi, je več kakor odlična. V čast bi mi bilo biti del tega. Biti poročni fotograf ni zgolj zabeleženje dogodka, ampak narediti planiranje vajine poroke čim enostavnejše in brezskrbno.
Porkoa Lepa Vida Thalasso Sečoveljske soline
Kako začeti? Za to je potrebnih zgolj nekaj korakov:

Da, tako enostavno je to! 🙂