[vc_row row_height_percent=”0″ override_padding=”yes” h_padding=”2″ top_padding=”0″ bottom_padding=”0″ back_color=”color-xsdn” overlay_alpha=”50″ gutter_size=”3″ column_width_percent=”100″ shift_y=”0″ z_index=”0″][vc_column column_width_percent=”100″ override_padding=”yes” column_padding=”3″ back_color=”color-xsdn” overlay_alpha=”50″ gutter_size=”3″ medium_width=”0″ mobile_width=”0″ shift_x=”0″ shift_y=”-4″ shift_y_fixed=”yes” shift_y_down=”0″ z_index=”0″ width=”1/1″][vc_row_inner row_inner_height_percent=”0″ overlay_alpha=”50″ equal_height=”yes” gutter_size=”0″ shift_y=”0″][vc_column_inner column_width_percent=”100″ position_vertical=”middle” align_horizontal=”align_right” override_padding=”yes” column_padding=”2″ gutter_size=”3″ overlay_alpha=”50″ border_color=”color-gyho” border_style=”solid” medium_width=”2″ align_mobile=”align_center_mobile” mobile_width=”0″ shift_x=”0″ shift_y=”0″ shift_y_down=”0″ z_index=”0″ width=”3/12″ css=”.vc_custom_1495102345881{border-right-width: 1px !important;}”][vc_custom_heading heading_semantic=”h1″ text_size=”h3″ text_space=”fontspace-781688″ text_font=”font-202503″ text_weight=”200″ text_transform=”uppercase” text_color=”color-rgdb”]Ponudba poročne fotografije[/vc_custom_heading][/vc_column_inner][vc_column_inner column_width_percent=”100″ position_vertical=”middle” override_padding=”yes” column_padding=”2″ gutter_size=”3″ overlay_alpha=”50″ medium_width=”6″ align_mobile=”align_center_mobile” mobile_width=”0″ shift_x=”0″ shift_y=”0″ shift_y_down=”0″ z_index=”0″ width=”9/12″][vc_custom_heading heading_semantic=”h1″ text_size=”h1″ text_space=”fontspace-781688″ text_font=”font-202503″ text_weight=”100″ text_color=”color-rgdb”]Poročni fotograf Piran[/vc_custom_heading][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row row_height_percent=”0″ override_padding=”yes” h_padding=”2″ top_padding=”2″ bottom_padding=”2″ overlay_alpha=”50″ gutter_size=”3″ column_width_percent=”100″ shift_y=”0″ z_index=”0″][vc_column column_width_use_pixel=”yes” font_family=”font-202503″ overlay_alpha=”50″ gutter_size=”2″ medium_width=”0″ align_mobile=”align_center_mobile” mobile_width=”0″ shift_x=”0″ shift_y=”0″ shift_y_down=”0″ z_index=”0″ width=”2/3″ column_width_pixel=”800″][vc_column_text]Pozdravljena prijatelja! V kolikor sta v iskanju poročnega fotografa v Piranu, sta na pravem mestu. Vsak par je zame prijatelj in ne zgolj stranka. Upam, da je to za vaju ok.
Ustvarjati poročne fotografije, ki izstopajo, je moja strast. Ne zgolj narediti posnetke, ampak pripovedovati zgodbe, ki si zaslužijo biti zabeležene. Poročna fotografija je o vaju. Vajina zgodba je pomembna in nič drugega. Edinstvena, unikatna.
Slovenska Obala je prečudivita, zato odločitev o praznovanju vajinega poročnega dne in življenjske prelomnice v magičnem Piranu, je več kakor odlična. V čast bi mi bilo biti del tega. Biti poročni fotograf ni zgolj zabeleženje dogodka, ampak narediti planiranje vajine poroke čim enostavnejše in brezskrbno.
Kako začeti? Za to je potrebnih zgolj nekaj korakov:[/vc_column_text][vc_icon position=”left” icon=”fa fa-pictures” icon_color=”color-prif” size=”fa-2x”]Oglejta si poročno fotogalerijo.[/vc_icon][vc_icon position=”left” icon=”fa fa-envelope2″ icon_color=”color-prif” size=”fa-2x”]Če vama je všeč to kar vidita,  mi zaupajta vse informacije o vajinem dnevu na info (afna) deniszupan.com in prejela bosta ponudbo ter cenik poročne fotografije.[/vc_icon][vc_icon position=”left” icon=”fa fa-coffee” icon_color=”color-prif” size=”fa-2x”]Skupaj bomo spili kavo, ob tem pa mi bosta zaupala vajine želje in pričakovanja ter si ogledala unikatno poročno foto knjigo.[/vc_icon][vc_icon position=”left” icon=”fa fa-smile-o” size=”fa-2x”]Brezskrbno uživajta, saj je to vajin poročni dan![/vc_icon][vc_column_text]Da, tako enostavno je to! :)[/vc_column_text][vc_button button_color=”accent” size=”btn-lg” hover_fx=”full-colored” border_width=”0″ link=”url:http%3A%2F%2Fwww.deniszupan.com%2Fsl%2Fkontakt%2F|||”]STOPI V STIK[/vc_button][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image media=”202″ media_width_percent=”100″][vc_single_image media=”2250″ caption=”yes” media_width_percent=”100″][/vc_column][/vc_row]